Reference

Globus centrála Praha

Globus centrála Praha

Naše společnost mimo širokého sortimentu nabízí zákazníkům i pohodlí při nakupování, proto je většina hypermarketů vybavena dětskými koutky, kde se děti zabaví, zatímco rodiče nakupují. Několik dětských koutků jsme výrobky značky WESCO zařídili. S kvalitou tohoto vybavení jsme velmi spokojeni. Navíc naše objednávky byly vždy rychle vyřízeny a zboží včas dodáno k naší naprosté spokojenosti.
Výrobky WESCO můžeme doporučit všem, kteří mají zájem o kvalitní, moderní a bezpečné vybavení prostorů určených dětem.
Michaela Truksová
Marketing a firemní rozvoj
GLOBUS ČR, centrála Praha
Play Wisely

Play Wisely

PLAY WISELY® využívá produkty WESCO již pátým rokem při svých cvičeních na rozvoj hrubé motoriky pro děti od 4 měsíců do 3 let. Přestože jsme vyzkoušeli produkty od více výrobců, nakonec jsme se rozhodli už více neexperimentovat a pro naše široké spektrum pohybových aktivit využívat výhradně žíněnky, nakloněné roviny, schody, válce, kvádry a další blokmoduly od spol. WESCO. Maximálně splňují naše požadavky na bezpečnost, kvalitu, snadnou údržbu, hezký design a spolehlivost při dodání. Od ledna 2012 jsme nově rozšířili naše lekce PLAY WISELY pro děti až do 5ti let a znovu jsme vsadili na výrobky WESCO, a to především z řady SCOGYM. Tato sestava nám vyhovuje především pro svoji variabilitu, díky níž můžeme rozvíjet pohybovou obratnost, rovnováhu, koordinaci, orientaci v prostoru, sílu, házení, kopání atd. u předškolních dětí různými způsoby.

Veronika Fílová
Ředitelka PLAY WISELY Praha
www.playwiselypraha.cz

Pedagogická fakulta Univerzity J.E.Purkyně

Pedagogická fakulta Univerzity J.E.Purkyně

Na Pedagogické fakultě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem jsme v minulých týdnech řešili s kolegyněmi z katedry preprimárního a primárního vzdělávání projekt financovaný z evropských fondů pod názvem Společně to dokážeme – program pedagogické intervence pro děti ze sociokulturně znevýhodněného prostředí a jejich učitele (CZ.1.07/1.2.00/08.0105). V rámci řešení jsme vyhlásili veřejnou soutěž na dodavatele didaktických pomůcek a jednoznačně v rámci celorepublikového srovnání nejlépe obstála firma WESCO z Prahy. Dodávka jejich zboží nezklamala, byla provedena včas a řádně, sjednaná cena byla dodržena, ke kvalitě dodávky nemají ani spolupracující školy žádné připomínky.
PhDr. Ing. Ivan Bertl, tajemník pedagogické fakulty UJEP
Obchodní centrum  Olympie Brno - dětský koutek

Obchodní centrum Olympie Brno - dětský koutek

Obchodní centrum Olympie Brno nově otevřela Dětský koutek. Částečně vybavený výrobky Wesco. Koukněte na foto.
Centrum dětské ergoterapie, U Okrouhlíku 3305/9, Praha 5

Centrum dětské ergoterapie, U Okrouhlíku 3305/9, Praha 5

Rádi bychom vyjádřili velký dík firmě Wesco za vybavení našeho Centra dětské ergoterapie Play SI ( http://playsi.cz/) pomůckami. Pomůcky vyhovují našim potřebám a skvěle motivují děti při terapii! Moc se nám osvědčují zejména loutky- kuželky zvířátek. Budeme rádi i za další vzájemnou spolupráci. Více fotodokumentace v sekci galerie.
KontaktFirma WescoPartneři

Wesko spol. s r.o.
Mistřínská 393, 15521 - Praha 5
e-mail: prodej@wesco.cz
Bezplatná linka (ČR): 800 080 080

Copyright © 2023 Wesco ČR, Všechna práva vyhrazena, Created by UpFront
WESCO