ARCHIV AKCÍ

Konference ředitelek MŠ Forum, hotel Artemis v Praze 
14.10. 2019

Wesco zde bude vystavovat novinky. Objednávka z konference s 10% slevou.


Konference ředitelek MŠ v Olomouci  
23. 10. 2019

Wesco zde bude vystavovat novinky. Objednávka z konference bude s 10% slevou. Pořádá nakladatelství Forum.


JARNÍ AKCE S WESCO
od 1. 3. - 12. 12. 2019

Při objednávce nad 20 tisíc korun dostáváte slevu 10% a nebude vám účtován manipulační poplatek při dodání po ČR. Objednávku můžete udělat přes sekci obchod nebo ji pošlete na : prodej@wesco.cz. Cenová nabídka vám bude poslána obratem.


Konference Infra - Parkhotel v Plzni                            13. 5. 2019

Téma konference : vzdělávací příležitost v MŠ. Wesco zde bude vystavovat didaktické pomůcky a sportovní potřeby Objednávka na konferenci bude s 10% slevou 


Konference ředitelek MŠ - TOP Hotel Praha               18. 3. 2019

Téma financování, motivace, legislativa . Wesco, zde bude vystavovat především didaktické pomůcky a sportovní potřeby. 
Objednávka z konference bude s 10% slevou.


WESCO ....A výuka je zábavou  !!!
Obchod

Seznam Vámi vybraných výrobků (nejlépe katalogová čísla výrobků) z katalogu nebo ze sekce Obchod  můžete poslat prostřednictvím objednávkového formuláře nebo zaslat přímo na adresu :  prodej@wesco.cz. Objednávky je také možno udělat  v sekci obchod - žlutá políčka . Automaticky Vám bude odesláno potvrzení o přijetí objenávky. Zákaznický servis Vás bude obratem nejdéle však do jednoho prac. dne  kontaktovat. Prosím neplaťte nic předem !!! Vyčkejte na cenovou nabídku.  Může se stát, že zboží  v sekci obchod (nebude ve Francii na skladě nebo byla ukončena/ pozastavena jeho výroba - což bohužel neovlivníme a předem nevíme). Obratem Vám bude zaslána nabídka, kde Vám bude nabídnuto zboží podobné. Přejeme Vám příjemný nákup. V případě, dotazů volejte na bezplatnou linku 800 080 080 nebo 602 864 300. Děkujeme, že jste se rozhodli pro naše výrobky. 


8.10. 2018 KŘMŠ

Téma : Aktuální povinnosti ředitelky MŠ, Dozvuky GDPR, dvouleté děti v MŠ a sestavování rozpočtu podle nových pravidel

Přednáší: Mgr. Eva Svobodová, Mgr. Hana Švejdová, Mgr. Radka Bradáčová, Mgr. Radomír Pivoda, PhDr. David Čáp, Ph.D., PhDr. Miluše Vítečková, Ph.D.
Místo konání: TOP HOTEL Praha****, Praha 4

Wesco zde bude vystavovat didaktické pomůcky. Možnost objednávky s 10% slevou.

Jestliže objednáte na stánku Wesco, dostáváte slevu 10 %, malý dárek a budete zařazeni do slosování o výhry.


26. 3. 2018 KŘMŠ

Konference: Vedení MŠ v roce 2018 – GDPR, financování, zdravotnické úkony

Termín: 26. 3. 2018
Přednáší: Bc. Lenka Polášková, JUDr. Hana Poláková, Mgr. Miloslav Hubatka, Mgr. Radomír Pivoda
Místo konání: TOP HOTEL Praha****

Wesco zde bude vystavovat didaktické a sportovní pomůcky. Jestliže objednáte na stánku Wesco, dostáváte slevu 10 %, malý dárek a budete zařazeni do slosování o stravebnici : velké články


Abychom Vám mohli dodat zboží do Vánoc objednávky posílejte do  11.12. 2017​

12. celostátní konferenci pro ředitelky MŠ po novele školského zákona 2017

12. konání tradiční konference pro ředitele a pedagogy MŠ je opět na vaše přání zaměřeno především legislativně. Seznámí vás se změnami, které přináší poslední novely školského zákona, shrne jejich dopad na chod MŠ, nabídne legislativně správná řešení praktických problémů, jež vás jako vedoucí MŠ často znejišťují (např. tolik diskutované individuální vzdělávání), představí tipy, jak činnost MŠ co nejlépe ošetřit ve školním řádu, jak se připravit na změny v pracovním právu či jak zabezpečit budovu školy. 

                  Wesco zde bude vystavovat novinky.

11. Celostátní konference pro ředitelky a pedagogy MŠ

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci ředitelek MŠ. Pořádá : Poradce ředitelky MŠ. Téma : novinky ve školském právu, trestní odpovědnost a požární ochrana. Wesco se bude účastnit, budeme vystavovat nové didaktické hračky. Konference se koná 27.3. 2017 v Holeu Artemis, Praha 8. Více info najdete zde.


Objednávejte pod stromeček s dodáním 20. 12. 2016

Pokud objednáte dětem pod stromeček do 7.12. 2016, zboží Vám bude dodáno do 20.12. 2016


10. Konference pro MŠ – legislativa a inovace​

Místo a datum konání: Praha, hotel Artemis, 3. 10. 2016

Wesco zde bude vystavovat didaktické a sportovní pomůcky. Jestliže objednáte na stánku Wesco, budete zařazeni do slosování o : "Učíme se anglicky - čísla"


9. CELOSTÁTNÍ KONFERENCE PRO ŘEDITELKY MATEŘSKÝCH ŠKOL

Wesco se bude opět účastnit 18.4. 2016  od 8,00 hod. KŘMŠ. Budeme zde vystavovat didaktické a portovní pomůcky. Objednávky na místě s 10% slevou. Tématem konference je : Dotační a grantové programy a projekty pro MŠČinnost Akce se koná v prostorách luxusního 4* hotelu Artemis, U Sluncové 14, Praha 8, který je součástí hotelového komplexu (společně s hotely Olympik a Tristar).


 VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK  2016

Vítězem Předvánoční soutěže se stal : TJ SOKOL, Zenkolva ulice, Praha 8 - blohopřejeme !!!


Předvánoční soutěž o Bowling zvířátka

Objednávky zaslané od 1.11. - 7.12.2015 v hodnotě 5.000,- Kč a více, budou zahrnuty do slosování o : Velký bowling zvířátka. Objednávky můžete poslat na adresu : prodej@wesco.cz, nebo prostřednictvím stránem www.wesco.cz sekce obchod. Do objednávky prosím uveďte heslo : Předvánoční soutěž 2015. Objednávky, kde nebude uvedeno toto heslo, nebudou zařazeny do slosování. Slosování proběhne 8.12. 2015. Vítěz bude zveřejněn na našich stránkách.


Fotosoutěž WESCO  na Facebooku.

Máte také oblíbenou hračku? Vyfoťte se nebo Vaše dítě spolu s hračkou a zapojte se do letní soutěže o originální hračky od firmy Wesco.

Soutěžící se do soutěže přihlásí takto: na stránce www.facebook.com/WESCO.HRACKY soutěžící potvrdí vstup do soutěže stiskem tlačítka „LIKE“, v dalším kroku po stisku tlačítka Nahrát svou fotku nahraje svoji soutěžní fotku, odesláním soutěžní fotografie učiní soutěžící svůj první vstup do soutěžní aplikace. Prvním vstupem do soutěžní aplikace je soutěžící do soutěže přihlášen. Každý soutěžící se může soutěže účastnit jen jednou a do soutěže poskytnout pouze jednu fotografii. Soutěž probíhá od 17.8. do 30.9. 2015 .Soutěž se uskutečňuje na území České republiky a to prostřednictvím sociální sítě Facebook.

Výherní ceny - foto zde.

1 cena : Velký bowling plyšová zvířátka design Wesco , výška figurek 45 cm, průměr 19 cm.

2.cena . Velký plyšák Ovečka design Wesco, výška 25 cm, průměr 55 cm.

3.cena: Velký polštář Tužka design Wesco, délka 65 cm.

4.cena: Velká dřevěná šněrovací bota Wesco design, délka 28 cm, šířka 12 cm,výška 9,5 cm.

5.cena: Velký dřevěný provlékací knoflík Wesco design, tl. 2 cm, průměr 14 cm

Soutěž na Facebooku byla ukončena, blahopřejeme vítězům.


V září 2015 budeme rozesílat nový tištěný katalog, v případě zájmu o jeho zaslání nám napište vaši adresu na : prodej@wesco.cz , katalog Vám bude zaslán.

6. VELETRH HRAČEK A HER- FOR TOYS

Wesco bude vystavovat na Veletruhu FOR TOYS v PVA Letňany.Veletrh se bude konat od 8.10. - 11.10. 2015 Veletrh bude probíhat souběžně s veletrhem FOR BABIES a FOR GAMES. Budeme zde vystavovat didaktické hračky a sportovní pomůcky. Objednávky z výstavy budou s 10% slevou. Najdete nás v hale č.1 sekce C43.


8. CELOSTÁTNÍ KONFERENCE PRO ŘEDITELKY MATEŘSKÝCH ŠKOL

Wesco se bude opět účastnit 19.10. 2015 od 8,00 hod. KŘMŠ. Budeme zde vystavovat didaktické a portovní pomůcky. Objednávky na místě s 10% slevou. Tématem konference je : Činnost mateřské školy ve světle novely školského zákona. Akce se koná v prostorách luxusního 4* hotelu Artemis, U Sluncové 14, Praha 8, který je součástí hotelového komplexu (společně s hotely Olympik a Tristar).


Celostátní konference pro pedagogy mateřských škol

Wesco se bude opět účastnit 13.11. 2015 od 8,00 hod. celostátní konferenci pro pedagogy MŠ, ketrou pořádá Infra s.r.o. Budeme zde vystavovat didaktické a sportovní pomůcky. Objednávky na místě jsou s 10 % slevou. Téma konference : Život s pravidly, limity a rituály. Místo konání : Budova ČVUT Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6.


Vítěz soutěž prvního ročníku veletrhu Vše pro školy a školky :

Veletrhu se zúčastnila, úspěšně odpověděla na soutěžní otázku a byla vylosována jako výherce  paní Radinová - MŠ - Klánovice. Moc blahopřejeme a výhru : Hvězdicový míč zasíláme na adresu školky.


WESCO se bude účastnit prvního ročníku veletrhu Vše pro školy a školky. Ve středu 20.5. 2015 od 9,00 - 17,00 hod .

Místo konání : Kongresový sál TOP Hotelu Praha, Blažimská 1781/4, 14900 Praha 4.

Hlavním cílem veletrhu je ušetřit čas při hledání takových dodavatelů (viz: oborové členění), se kterými škola optimalizuje rozpočet.

Budeme zde vystavovat didaktické pomůcky, sestavy na svičení, odstrkovadla a další. Objednávky z této konference budou s 10% slevou. Za každou objednávku v průběhu veletrhu dostanete dárek: CD pohádky Wesco

vice na : www.vseproskolyaskolky.cz


Soutěž prvního ročníku veletrhu Vše pro školy a školky:

Byla Vám zaslána soutěžní otázka, v případě, že se veletrhu budete účastnit a správně odpovíte, dostáváte se do slosování  o:   Hvězdicový míč.

Své odpovědi budete moci vhodit do slosovací nádoby dne 20.5.

Slosovánií proběhne na konci konference na stánku Wesco, kde Vám bude výhra předána.

Soutěžní otázka zněla : Jaký slogan najdete na titulní straně katalogu Wesco ?
Odpověď na soutěžní otázku  : A výuka je zábavou...

WESCO se bude účastnit konference CAPARD 2015 v úterý 19.5. 2015

Konferenci pořádá Česká asociace pro aktivní rozvoj dětí. Téma konference: Jak správně rozvíjet dětský potenciál?

Místo konání: Vysoká škola finanční a správní
Estonská 500, Praha 10

Budeme zde vystavovat didaktické pomůcky, sestavy na cvičení, odstrkovadla a další. Objednávky z této konference budou s 10% slevou. Za každou objednávku v průběhu konference za za vyplněný dotazník, který máte přiložený k podkladům konference  a odevzdáteho na stánku Wesco v průběhu konference dostáváte od nás  dárek: CD pohádky Wesco.

Více informací na : www.capard.org


Navštivte nás na 11. ročníku veletrhu For family, For kids, For pets  ve dnech 9. - 12.4. 2015

Wesco zde bude vystavovat především Novinky : didaktické hračky. pěnové moduly na cvičení, odstrkovadla, vozíky, a další sestavy na cvičení .  Objednávky z veletrhu budou s 10% slevou. Najdete nás v hale 3, sekce 3C9. Vice na  :

http://www.forkids.cz/2015/cz/intercept.asp


WESCO se  bude opět účastnit "Konference ředitelek MŠ" dne 16.3. 2015 od 9,00 hod - 17,00 hod.

Pořadatelem konference je nakladatelství FORUM s.r.o.

Místo a datum konání:  Praha, hotel ARTEMIS, 16. 3. 2015

téma konference : Nové metody práce s dětmi II.

Wesco zde bude vystavovat didaktické pomůcky, sestavy na cvičení, moduly, míče, odstrkovadla a další prvky . Objednávky z konference jsou s 10% slevou. Více info  na : http://www.forum-media.cz/detail-produktu/konference-materske-skoly-a-legislativni-novinky-v-roce-2014.html


Náš partner Play Wisely slavnostně otevírá nové centrum den 7.1. 2015 od 15,00 hod na drese : Hornomlýnská 1231, Praha 4-Kunratice, více na www.playwiselypraha.cz,

tel. 606625000

na slavnostní otevření ve středu 7.1.2015 od 15 hod.
Přijďte si s námi moudře pohrát, zasportovat a protrénovat bystré hlavičky!
Čekají Vás ukázky z metodiky PlayWisely® pro děti od 4 měsíců do 5 ti let,
zábavná sportovní stanoviště, kreativní dílnička a občerstvení.
Rodiče mohou využít hlídání dětí s Play Wisely® a zasportovat si
(fitness, ricochet, fotbálek 2 na 2).
- na Workshop PlayWisely® s Veronikou Fílovou v úterý 20.1.2015 od 15 hod.
nové poznatky o psychomotorickém vývoji a fungování mozku dětí, kognitivní instinkty,
senzitivní fáze vývoje a tipy, jak na základě těchto poznatků všestranně rozvíjet potenciál
dětí v kritickém období formování nervových drah od 4 měsíců do 3 let,
hlídání dětí zajištěno, rezervace do 16.1.2015 na playwisely@email.cz

Děti i rodiče si zde mohou vyzkoušet prvky Wesco a požádat o tištění katalog Wesco.

Zde jsou výherci PODZIMNÍ SOUTĚŽE o poukázky na zboží wesco za objednávku v měsíc září - říjen.

VÝHERCI VYLOSOVÁNI V ŘÍJNU
MŠ Praha 8
MŠ Bruntál
MŠ  Sokolov

vÝHERCI VYLOSOVÁNI V LISTOPADU
MŠ TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ
MŠ Marina, s.r.o.
PA studio, s.r.o.


Navštivte nás na  Veletrhu hraček, her a dětských potřeb  - veletrh Dětská planeta od 13.11. do 16.11. 2014

Wesco zde bude vystavovat především didaktické hračky. Stánek bude umístěn v pravém křídle průmyslového paláce. Objednávky z veletrhu budou s 10% slevou. Vice na  : http://www.detskaplaneta.cz/


Zde jsou výherci PODZIMNÍ SOUTĚŽE o poukázky na zboží wesco za objednávku v měsíc září.

ZŠ Ostrava Zábřeh
DDM Slavkov
ZŠ Cheb


Novinky - PODZIMNÍ SOUTĚŽ o peněžní poukázky na odběr zboží firmy Wesco.

Každá objednávka přijatá v období od 1.září 2014 do 19. prosince 2014 bude měsíčně ve slosování o peněžní poukázky v hodnotě 1000 Kč, 2000Kč nebo 3000Kč.

POZOR : Výherní poukaz nezahrnuje maipulační poplatek 130,- Kč. Výhercům bude vždy připočítán.

Dřívější objednávky mají větší šanci na výhru!!!

Objednávky posílejte na: prodej@wesco.cz., nebo na adresu: Wesco ČR, Mistřínská 393, Praha 5, 155 21. Volejte zelenou linku 800 080 080 , nebo 235 318 321, 602 864 300 ,
Podmínky soutěže: Slosování došlých objednávek proběhne vždy k poslednímu dni v měsíci po dobu soutěže. Výherci budou informováni v prvním týdnu následujícího měsíce.  Jména výherců budou zveřejněna na www.wesco.cz.


Zde jsou výherci 2 x vstupenka na veletrh For Toys 2014

MŠ na Korábě, Na Korábě 350/2, 180 00, Praha 8 - Libeň - BLAHOPŘEJEME !


Navštivte nás na  5. Veletrhu Hraček a her  - For Toys 2014 od 2.10. do 5.10.2014

a získejte 10% slevu na objednávku!  Najdete nás v hale 1 - C 5. Vystavovat budeme hlavně didaktické hračky, stolky, koberce a další.
Veletrh For Toyis 2014 se koná na Výstavišti PVA EXPO Praha Letňany.
Více na : www.fortoys.cz

......můžete od nás získat 2 x  vstupenku  na tento veletrh ve dnech 2.10 - 3.10. 2014 zdarma, objednávejte zboží  od Wesco


2 x  vstupenka na 5. Veletrh Hraček a her - For Toys 2014  ve dnech 2.10. - 3.10. 2014

Pokud si objednáte zboží ve dnech 24.9. 2014 - 30.9. 2014 dostáváte se do slosování o 2 x vstupenku na tento veletrh ve dnech 2.10. - 3.10.


Zde jsou výherci srpnové soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)
MŠ VLADIVOSTOCKÁ 8/1034 PRAHA 10

2. cena - CD Wesco České pohádky
ZŠ a MŠ Tři Sekery,okr.Cheb,P.O. Tři Sekery 79 Tři Sekery

3. cena  - Firemní předměty Wesco
MC Ovečka, Rajská 3, P.7, Holešovice

Vzhledem k prázdninovému provozu vám budou ceny zaslány v průběhu  září.


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Pokud si během měsíce srpna  objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci červencové soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)
MŠ Slunečná , Praha 10

2. cena - CD Wesco České pohádky
KLC Kryštof, Černošice

3. cena  - Firemní předměty Wesco
Martina Urešová, Praha 9

Vzhledem k prázdninovému provozu vám budou ceny zaslány v září.


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Pokud si během měsíce července  objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci červnové soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)
MŠ Pražačka, 130 00, Praha 3

2. cena - CD Wesco České pohádky
MŠ Broumov, 550 01  Broumov

3. cena  - Firemní předměty Wesco
MŠ ve Velešíně, 382 32  Velešín

Vzhledem k prázdninovému provozu vám budou ceny zaslány v září.


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Pokud si během měsíce června objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci květnové   soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)
MŠ Jeseniova, Praha 3

2. cena - CD Wesco České pohádky
DDM Smetánka, Nový Bor

3. cena  - Firemní předměty Wesco
SKP Duha - MC, Plzeň


Novinky - objednávka nad 30 tis. Kč

Pokud objednáte v průběhu měsíce černa zboží od Wesco za 30 tis. Kč včetně dph, získáváte od nás hodinky Wesco v hodnotě 1000,- Kč  (foto zde)

Platí jen při objednávce beze slevy, (tudíž se toto nevztahuje na zákazníky, kteří již mají u nás věrnostní nebo velkoobchodní slevy.)


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěžit s námi můžete i během května

Pokud si během měsíce května  objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci dubnové  soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)
Mgr. Jana Brabcová, Praha 1

2. cena - CD Wesco České pohádky
RC Skřítci Praha 5

3. cena  - Firemní předměty Wesco
ZŠ a MŠ Krakovany


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěžit s námi můžete i během dubna

Pokud si během měsíce dubna objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci březnové  soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)
Eva Barešová, Bečvářská ul., Praha 9

2. cena - CD Wesco České pohádky
Mgr. Lucie Suchá, Tomanova ul.,Praha 6

3. cena  - Firemní předměty Wesco
Církevní MŠ Studánka, Ke Kamýku , Praha 4


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěžit s námi můžete i během března

Pokud si během měsíce března objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci únorové  soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)
Dětský klub Matta, O.S., Pod sklenářkou 285/1, Praha 7

2. cena - CD Wesco České pohádky
Stacionář Trutnov, Kryblická 423, Trutnov

3. cena  - Firemní předměty Wesco
Lid. Konzerv. a muzická škola, P.O., Wattova 430/5, Moravská Ostrava


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěžit s námi můžete i během února

Pokud si během měsíce února objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci lednové soutěže 2014

1. cena - Deka Wesco (foto zde)
Renata Brňáková, Loutkařská ulice, Praha 6

2. cena - CD Wesco České pohádky
ZŠ Zlín,Mostní 2397, 761 67  Zlín

3. cena  - Firemní předměty Wesco
DC Znojmo. Mládeže 1020/10, 669 02  Znojmo


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěžit s námi můžete i v lednu 2014

Pokud si během měsíce ledna  objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Deka Wesco (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci prosincové soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč
Židovská obec v Praze, Maiselova 18, Praha 1, PSČ 110 01

2. cena - CD Wesco České pohádky
Sdružení na pomoc dětem,Vlčkova 1067, Praha 14 Černý Most

3. cena - Firemní předměty Wesco
Základní škola Trešť, Josefa Hory 1050/31,Trešť, PSČ 589 01


 

Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěžit s námi můžete i během prosince

Pokud si během měsíce prosince objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci listopadové soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč
MALÍČKOV s.r.o., Hlušičkova 1064/1, Praha 5, 155 00

2. cena - CD Wesco České pohádky
MŠ Lovčičky, Lovčičky 65, p. Otnice, 683 54

3. cena - Firemní předměty Wesco
MŠ, Ke Školce, Strančice, 251 63Wesco na Montessori výstavě 

V sobotu 9. listopadu nás najdete na prodejní výstavě Montessori pomůcek, didaktických hraček a výtvarných potřeb. Více informací v Kalendáři akcí.

Těšíme se na setkání s vámi!


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěžit s námi můžete i během listopadu

Pokud si během měsíce listopadu objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Vylosovali jsme výherce říjnové soutěže

1. cena - Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč
APLA Praha Střední Čechy  o.s., Zenklova 37, 182 00 Praha 8

2. cena - CD Wesco České pohádky
ZŠ a MŠ Soběšovice, Soběšovice 141, 739 22 Soběšovice

3. cena - Firemní předměty Wesco
MŠ Krynická, Krynická 490/2, 181 00 Praha 8


WESCO na veletrhu Dětská planeta

Navštivte nás na veletrhu hraček Dětská planeta od čtvrtka 31.10. do neděle 3.11.2013

Na všechny výrobky Wesco, které si během veletrhu objednáte, získáte 10% slevu. Více informací naleznete v Kalendáři akcí na tomto webu.

Těšíme se na vaši návštěvu!


ředávání ocenění Správná hračka - vybráno odborníky

Na galavečeru veletrhu FOR TOYS v Praze Letňanech jsme 11. října slavnostně převzali certifikát, který stvrzuje, že naše hračka Logičtí velbloudi získala ocenění Správná hračka – vybráno odborníky. Oceněné hračky byly během veletrhu vystaveny také ve vstupní hale. Na fotogalerii z předávání a na certifikát se můžete podívat zde


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěžte s námi i během října

Pokud si během měsíce října objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Dárkový poukaz na 2 individuální lekce programu Play Wisely v hodnotě 780,- Kč (foto zde)

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Zde jsou výherci zářijové soutěže

1. cena - 1 karton 24 ks plechovek energetického nápoje ROCKSTAR
MŠ Korycanská, Korycanská 14, Praha 8, 180 00

2. cena - CD Wesco České pohádky
Sunny Canadian International school - MŠ, s.r.o., Straková 522, Jesenice – Osnice, 252 42

3. cena - Firemní předměty Wesco
ZŠ Dr. Eduarda Beneše 300, Bystřice pod Hostýnem, 257 51


Zveme Vás na workshopy metody Play Wisely®

Zajímáte se o nové poznatky z oblasti psychofyziky, neurologie, raného vývoje dítěte, ale i rozvoje pohybové obratnosti dětí do 3 let? Potom Vás zveme na workshopy našeho partnera programu Play Wisely® přímo se zakladatelkou metody paní Patty Hannan.
1.11. a 2.11.2013 jsou pro Vás připraveny 3 workshopy rozdělené dle věku dětí. Více informací v přiložených letácích zde nebo na www.playwisely.cz
 


Naše hračka „Logičtí velbloudi“ získala prestižní ocenění Správná hračka - vybráno odborníky!

Tuto cenu uděluje odborná porota, složená ze zástupců Asociace předškolní výchovy, Asociace hračka Unie výtvarných umělců a Sdružení pro hračku a hru.
Hračky jsou navíc podrobeny testům herního využití, jsou dány k dispozici dětem v mateřské škole, výsledek testu je protokolován a je jedním z podkladů pro jednání poroty.

Osvědčení o technické a zdravotní způsobilosti hračky je jednou z podmínek přijetí k posouzení, ale hračky označené jako „Správná hračka – vybráno odborníky“ oceňují navíc estetické a především výchovné kvality, které jsou pro utváření osobnosti dítěte velmi důležité.

Slavnostní předání certifikátů proběhne na Galavečeru veletrhu FOR TOYS v Praze Letňanech dne 11. října 2013 od 19 hod. Na tomto veletrhu budou oceněné hračky také vystavené ve vstupní hale a po jeho skončení budou předány do stálé expozice hraček Uměleckoprůmyslového muzea na zámku v Kamenici nad Lipou.

Více informací o ocenění naleznete zde 

Máte-li zájem, můžete si oceněnou skládanku zakoupit přes náš obchod přímo zde 


Navštivte nás na veletrhu potřeb pro děti a kojence For Babies 2013 od 10. do 13.10.2013 a získejte 10% slevu!

Najdete nás v dětském přebalovacím a hracím koutku, kde si děti mohou pohrát
s našimi hračkami. Je zde také možnost děti nakrmit i přebalit. Na všechny výrobky Wesco, které si během veletrhu objednáte, získáte 10% slevu.

Přijďte do dětského koutku v hale 2! Těšíme se na vás! 

Veletrh For Babies se koná na Výstavišti PVA EXPO Praha Letňany.
Více na www.for-babies.cz


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Naše soutěž pokračuje i v září. Přidejte se!

Pokud si během měsíce září objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: 1 karton 24 ks plechovek energetického nápoje ROCKSTAR 

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Tito vylosovaní výherci měli štěstí v srpnové soutěži.

1. cena - Tréninkový set na posilování rukou
BENJAMÍN s.r.o., Hradišťská 766, 687 08 Buchlovice

2. cena - CD Wesco České pohádky
MŠ ve Velešíně, Školní 223, 382 32 Velešín

3. cena - Firemní předměty Wesco
MŠ Kynšperk nad Ohří, U Pivovaru 367, 357 51 Kynšperk nad Ohří


Změna výše manipulačního poplatku

Od 1. září 2013 jsme byli nuceni lehce zvýšit manipulační poplatek na 130 Kč za celou objednávku. Děkujeme za pochopení.


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěžte s námi i v srpnu!

Pokud si během měsíce srpna objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Tréninkový set na posilování rukou

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.


Kdo vyhrál naši červencovou soutěž? Zde jsou vítězové.

1. cena -1 karton 24 ks plechovek energetického nápoje ROCKSTAR
MŠ Kostička, Tyršova 1500, 289 24 Milovice

2. cena - CD Wesco České pohádky
MŠ Sluníčko,U Plovárny 1380, 504 01 Nový Bydžov

3. cena  - Firemní předměty Wesco
MŠ V Úvalu, o.p.s., Weberova 299/33, 150 00 Praha 5


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Soutěž pokračuje i v červenci

Pokud si během měsíce července objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:

Při objednávce nad 10 000,-Kč: 1 karton 24 ks plechovek energetického nápoje ROCKSTAR

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže čtěte níže na této stránce.
 


Byli vylosováni výherci červnové soutěže!

1. cena - Balení 24 x plechovka  piva 500 ml Gambrinus Excelent  11° vyhrává
Dotyky II, o.p.s. Vysoké Popovice 253, 664 84  Vysoké Popovice

2. cena - CD Wesco České pohádky získává
ZŠ A MŠ, U Školské zahrady 4, 182 00  Praha 

3. cena  - Firemní předměty Wesco získává
KLC KRYŠTOF, Korunní 127, 130 00 Praha 3


Objednávejte výrobky Wesco a můžete vyhrát !

Pokud si během měsíce června objednáte zboží z nabídky Wesco, budete automaticky zařazeni do slosování o následující ceny:
 

Při objednávce nad 10 000,-Kč: Balení 24 x plechovka  piva 500 ml Gambrinus Excelent  11°

Při objednávce nad 7 000,-Kč: CD Wesco České pohádky

Při objednávce nad 3 000,-Kč: Firemní předměty Wesco

Podmínky soutěže:
Do soutěže je automaticky zařazen každý, kdo si objedná zboží od firmy Wesco od prvního do posledního dne v měsíci, na který je soutěž vypsána.

Zboží lze objednat několika způsoby:

  • vyplňte objednávkový formulář na webu www.wesco.cz  a odešlete ho
  • objednávky pište na prodej@wesco.cz
  • objednávky volejte na zákaznický servis, tel. +420 235 318 321, +420 602 864 300
  • objednávky volejte zdarma na zákaznickou linku 800 080 080

Losování výherců
Losování výherců soutěže proběhne nejpozději do 5 dnů následujícího měsíce. Z každé soutěžní kategorie bude vylosován jen jeden výherce.

Oznámení o výhře
Po skončení soutěže budou jména vylosovaných výherců zveřejněna na www.wesco.cz. Oznámení o výhře bude výhercům sděleno e-mailem (v případě neúspěchu opakovaně). V případě, že se výherce nepodaří do 30 dnů od provedení losování kontaktovat, nebo nepředloží doklad o úhradě faktury za zboží, jeho výhra propadá. Hlavní výhra bude předána výherci osobně v pražském sídle společnosti Wesco. Pokud si ji nevyzvedne do 60 dnů od provedení losování, výhra propadá.
Orgaizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodovat s konečnou platností dle vlastního uvážení. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Organizátor nenese zodpovědnost za technické problémy spojené s doručováním odpovědí. Platné jsou pouze doručené odpovědi.
Soutěž bude probíhat každý měsíc za stejných podmínek, nové ceny do soutěže v dalším měsíci budou zveřejněny v druhé polovině měsíce. 


Česko se hýbe na ČT

Záznam z republikového finále ČESKO SE HÝBE cvičí a tančí v O2 areně, jehož bylo WESCO partnerem, bude odvysílán v neděli 9. června 2013 v 6:50 a znovu od 10:35 hod. na ČT4 sport.


Cena WESCO zná vítěze!

V sobotu 1. června byla udělena Cena Wesko. Vítězem se stala Mateřská škola Stonožka z Klášterce nad Ohří se svou skladbou „Báječný den“, ve které děti použily stuhy Wesco. Zástupcům mateřské školy jsme předali šek na 15.000 korun, které mohou použít na nákup zboží Wesco dle vlastního výběru. Srdečně gratulujeme!!!

Na fotografie se můžete podívat zde.


Již zítra bude vyhlášena Cena WESCO!!!

Vítěz Ceny WESCO, který vzejde z účastníků republikové přehlídky pohybových skladeb v rámci kampaně Česko se hýbe, obdrží od společnosti WESCO šek na nákup zboží dle vlastního výběru v hodnotě 15.000,-Kč.
Soutěž se koná 1. června od 8:25 v O2 areně v Praze.
Celý průběh finálového klání budete moci sledovat také na www.tvcom.cz


Stali jsme se partnerem soutěže Česko se hýbe ve školách plných zdraví!

Soutěž Česko se hýbe ve školách plných zdraví je určena především začínajícím skupinám, které mají chuť představit se se svou pohybovou skladbou. Cílem této soutěže je přivést k pohybu co nejširší záběr dětí ze školek a škol. Republikové finále soutěže Česko se hýbe ve školách plných zdraví se uskuteční 1. června 2013 v 02 areně v Praze pod záštitou Ministerstva školství a tělovýchovy České republiky. V rámci finálového dne bude vyhlášena i soutěž o Cenu WESCO. 
Do soutěže o Cenu WESCO se mohou přihlásit skupiny, které ve své skladbě použijí jakékoliv náčiní Wesco. 
Vítěz soutěže o Cenu WESCO obdrží šek na nákup vybavení od společnosti WESCO v celkové hodnotě 15 000 Kč vč. DPH. 

Více informací naleznete na www.ceskoshybe.cz

KontaktFirma WescoPartneři

Wesko spol. s r.o.
Mistřínská 393, 15521 - Praha 5
e-mail: prodej@wesco.cz
Bezplatná linka (ČR): 800 080 080

Copyright © 2023 Wesco ČR, Všechna práva vyhrazena, Created by UpFront
WESCO